Yeni Pencerelerime Kavuştum :)

2014-03-06 02:13:00
Kendimi çok iyi araştırmacı olduğumu görüyüroum ve kendimi seviyorum aslında :)
 
Türk markalarına olan güvenim gittikçe bitiyor çünkü hizmet kalitesi oldukça alt seviyelerde bu yüzdendir ki Alman üreticiler Pvc üretiminde ana merkez olduğunu duydum. ve alman markalarına yöneldim. Araştırmalarımda shuco,kömmerling,rehau gibi bir kaç marka ile görüştüm ama beni en iyi cazip eden rehau markasının Türkiye'deki bayilerinin fazla olması ve kaliteli bir ürün sergilediği göz önünde normal yaşantımda Pimapen markası Türkiye'de büyük bir yer kaplarken iş bitiminden sonra ki hizmetlerde sıkıntı şahesen yaşadım yaptırdığım bayii sonra ki hizmetlerde bulmak aramak getirmek sıkıntı oldu ve gerçekten Türk markalarından soğudum.
 
Alman üreticilerini denemek artık içten bile değil mecburiyet oldu. Villamın tüm pencere,kapı doğramalarını yenileteceğim bu yüzden uzun araştırmalar yaptım. Gerek internet gerekse çevremden edindiğim bilgiler doğrultusunda Rehau markası bana cazip geldi. İnternet üzerinden buluğum Rumeli Yapı Rehau Bayileri olarak İstanbul Üsküdar'da showroomları bulunmakta imiş bayi ekibiyle sıkı görüşmelerimiz ve detaylarını incelememiz biraz zaman alındı proje çizimleri yapıldı ve fiyatlandırmada da gerekli tüm esneklikleri yaptılar sağolsunlar.
 
Rehau pencere euro design 70 doğramasını önerdiler ve ısıcam konfor ile yakıt tasarrufuyla yaz ve kış aylarında gerekli tüm aksesuarları tamamlayarak çalışmalara başladılar. Villamın tüm pencereleri 7 tane idi. Çift açılır ve çift kanat yapılıydı. Kış bahçesi ile beraber Hebeschiebe sistemleri ile birlikte büyük bir çalışma olacağı belliydi. Çalışma 10 gün kadar sürdü ekip oldukça itinalıydı.. Çalışmaları oldukça temiz olduğunu gördüm ne yalan söyleyeyim memnun kaldım. Diğer bir arkadaşımın evine de pencerelerinde sorun var gerekirse Rumeli yapıyı onlara önerebilirim.
 
Yapılan tüm çalışmaların resimlerini aşağıda sizlerle paylaşacağım...

0
0
0
Yorum Yaz